O firmie

business-team-celebration-party-success-concept-66884191

 

B-Active Headhunting jest firmą specjalizującą się w usługach executive search. Nasze biura znajdują się w Warszawie i Pradze. Nasza działalność obejmuje kraje Europy Środkowej, ze szczególnym uwzględnieniem Polski i Czech.

Jesteśmy grupą profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem biznesowym. Naszą siłą, oprócz doświadczenia w obszarze HR, jest znajomość branż, w których pracują nasi klienci. Znamy obowiązujące tam biznesowe uwarunkowania, wiemy jakie stawiane są wymagania, posiadamy rozwinięte relacje wśród ludzi w nich pracujących. Kładziemy również duży nacisk na znajomość krajów, w których działamy.

Specjalizujemy się w projektach w branży FMCG, farmacji, w przemyśle kosmetycznym i dóbr luksusowych. Wyszukujemy kandydatów na stanowiska menadżerskie w sprzedaży, marketingu, zarządzaniu oraz specjalistów wszystkich typów.

Działamy w sposób proaktywny i w dobrym tego słowa znaczeniu – agresywny. Nasi konsultanci posiadają doświadczenie menadżerskie w poszczególnych branżach w wielu krajach, dlatego stosujemy aktywną formę wyszukiwania kandydatów. Naszym podstawowym narzędziem rekrutacyjnym są networking oraz bezpośredni kontakt z kandydatami.

Zawodowy poziom kandydatów jest dla nas najważniejszy. Naszym celem jest zidentyfikowanie jednego procenta najlepszych z nich. Prezentujemy klientom ich ograniczoną liczbę, ale gwarantujemy, że spełnią stawiane przed nimi wymagania.

Działamy szybko. Projekty realizujemy w czasie do ośmiu tygodni.

Sugerujemy, że projekt rekrutacyjny powinien opierać się na zasadzie wyłączności. Pozwoli nam to poświęcić mu cały nasz czas i zapewnić usługi na najwyższym poziomie. Satysfakcja klienta i kandydatów są dla nas najważniejsze.

 

Należymy do:

Franska Handelskammaren i Sverige

Aby zacząć z nami współpracować