Představení zakladatele společnosti

20160608_bactive_hh_portrait_va1_7201_ok

 

Zakladatel společnnosti, Jacek Jablonski, má více než 20 let zkušeností v oblasti managementu a lidských zdrojů. V roce 1993 absolvoval Vysokou školu ekonomickou (Ecole Supérieure de Commerce) v Dijonu ve Francii. Svoji kariéru zahájil ve společnosti L'Oréal, jedné z předních kosmetických společností na trhu. V roce 1995 nastoupil do polské dceřiné společnosti L'Oréal, kde byl na pozici area sales managera a později dokonce obchodního ředitele.

Dále se od roku 2003 posunul na pozici generálního ředitele v Rumunsku, kde uvedl značku Vichy na místní trh. Po 4 letech zkušeností se přestěhoval do České Republiky do Prahy, kde měl na starosti 2 roky jednu ze 4 divizí společnosti L'Oréal. Od roku 2013 do roku 2016 působil jako generální ředitel v polské dceřiné společnosti Nuxe - jedné z nejprestižnějších francouzských kosmetických společností.

Mezitím v roce 2009 založil společnost B-Active Headhunting se zaměřením na polský, český a slovenský trh. B-Active se specializuje na nábor pracovníků v odvětví rychloobrátkového zboží, farmaceutického a kosmetického průmyslu, zejména v oblasti prodeje, marketingu a manažerských pozic.

Jacek Jablonski hovoří kromě své rodné polštiny také plynule česky, anglicky, francouzsky a rumunsky.

 

Máte dotazy?