O nás

business-team-celebration-party-success-concept-66884191

B-Active Headhunting s.r.o. je společnost zaměřující se na služby v oblasti headhuntingu, tj. vyhledávání uchazečů do manažerských pozic.

Hledáme uchazeče do středoevropských zemí s hlavním zaměřením na Českou Republiku, Slovensko a Polsko. Sídlíme v Praze a ve Varšavě a vyhledáváme kandidáty  do manažerských pozic (od top managementu po oddělení marketingu, prodeje a specialistů nejrůznějšího druhu).

Specializujeme se na projekty v oblasti rychloobrátkového zboží, farmaceutického průmyslu, kosmetiky a luxusních produktů.

Podobně jako mezinárodní společnosti, klademe i my důraz na důkladné znalosti ze zemí, ve kterých působíme. Náš tým konzultantů disponuje dlouholetými zkušenostmi v daných zemích. Nespoléháme však pouze na naše zaměření v oblasti lidských zdrojů, ale věříme, že jsou naší hlavní silou i zkušenosti z jiných oblastí. Porozumění podnikání, jeho požadavky, vztahy a znalosti trhu mají obrovský vliv na kvalitu náboru.

Působíme výhradně proaktivním a v dobrém slova smyslu i lehce agresivním způsobem. Hledáme uchazeče prostřednictvím našich profesních kontaktů. Naši konzultanti mají zkušenosti v řídících funkcích z nejrůznějších oblastí. Díky tomu můžeme použít tu nejúčinnější formu přijímacího řízení, kterou je networking. Nechceme spoléhat na inzeráty v novinách nebo na internetu, považujeme je za další nástroj, kterého často nepotřebujeme ani využít.

Profesionální úroveň uchazečů je pro nás klíčová. Našim klientům představujeme vždy jen omezený počet uchazečů, ale ručíme za to, že budou zcela splňovat požadavky popisu práce.

Pracujeme efektivně, klademe důraz na rychlý průběh, tak, aby se každý projekt zrealizoval nějdéle do 8 týdnů.

Projekty se snažíme realizovat na bázi exkluzivity. Chceme věnovat všem našim klientům dostatek času, abychom si byli jistí, že kvalita našich služeb bude na té nejvyšší úrovni. Spokojenost našich klientů  je pro nás klíčová.

 

Jak s námi zahájit spolupráci?